Pufidy.com; Best Buklet Otelcilik Ekipmanları A.Ş. ‘nin projesidir. Otelcilik sektörüyle başlayan piyasa hayatımız, son kullanıcılara ve evlere yönelik yapılan bir projedir. Oluşturduğumuz markamız ile birlikte bay, bayan ve çocuk terlik, sandalet, patik, çarık, panduf gibi modeller ile müşterilerimize kaliteyi ulaştırıyoruz.

Oluşturduğumuz markamız ile kalite fiyat optimizasyonu ile ayağınıza hem kaliteyi, hem rahatlığı ve hemde uygun fiyatı getiriyoruz. Rahat, Şık ve Zarif sloganımız ile birlikte müşteri odaklı hizmetimiz ile perakende sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tamamı kendi üretimimiz olan terliklerimizi ayaklarınızın rahatlığı, ferahlığı ve şıklığı için artık online ortamda sizlerle buluşturmaktayız. Sürekli yenilenecek modeller ile birlikte modasını oluşturmayı planladığımız çeşitlerimiz düzenli olarak artık sizlerle.

Rahatlık, şıklık ve zerafet için artık daha fazla para ödemenize gerek yok. Online satış mağazamız ile birlikte tamamını uygun fiyat ve hızlı gönderimle ayağınıza getiriyoruz.